FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Tak, AllboxTV to usługa zupełnie darmowa. Jedynie dodatkowe usługi są płatne, jak na przykład dostęp do premium odtwarzacza bez reklam, priorytetowy transfer (buforowanie) filmów wideo. Jednak opłata nie jest obowiązkowa, a z zasobów serwisu można korzystać zupełnie za darmo.

Jeżeli masz problem z odtwarzaniem filmów, sprawdź czy spełniasz poniższe wymagania:

  • szerokopasmowe łącze internetowe, zalecane minimum 2Mb/s
  • najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox lub Opera (niezalecamy używanie Internet Explorer lub Microsoft Edge)
  • konto premium :)

Jeżeli jesteś autorem materiału bądź posiadasz prawa autorskie do materiałów i nie chcesz, aby materiał był udostępniany w ramach serwisu - zgłoś naruszenie w odpowiednim dziale. Czas reakcji na zgłoszenia wynosi 7 dni roboczych.

Jeżeli chcesz zakupić kredyty za pomocą płatności Bitcoin, ale nie posiadasz wolnych środków BTC - nie ma najmniejszego problemu! Wybierz interesującą Cię ilość kredytów i rozpocznij transakcję Bitcoin:

Po przekierowaniu do strony statusu płatności zobaczysz logo serwisu MyBitcoins.pl, za pomocą którego możesz zakupić Bitcoiny. Klikając w logo przejdziesz do strony, w której zostaną uzupełnione dane formularza zakupu. Zatwierdź zakup, odbierz maila potwierdzającego z serwisu MyBitcoins.pl - kliknij w link i dokonaj płatności za pomocą szybkich płatności w serwisie MyBitcoins.pl. Po zatwierdzeniu wpłaty - Bitcoiny zostaną błyskawicznie przekazane na wskazany w zamówieniu portfel, a Twoje konto zostanie doładowane odpowiednią ilością kredytów. To proste! :)

Jeżeli widzisz błąd "Connections limit reached! Please try again later." w odtwarzaczu vShare.io nie oznacza to, że plik został uszkodzony lub usunięty. Wynika to z polityki bezpieczeństwa vShare.io - jeżeli odświeżałeś kilka razy daną ramkę - dostałeś się na listy antyspamowe. Rozwiązaniem jest wyczyszczenie ciasteczek związanych z domeną vShare.io lub w ostateczności - zmiana adresu IP. 

Jeżeli podczas próby odtworzenia filmu widzisz komunikat / błąd:

"The media cloud not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.

lub inny - prawdopodobnie masz zainstalowany AdBlock lub inne oprogramowanie blokujące reklamy.

W ramach serwisu AllBoxTV - nie ma żadnych reklam, jeżeli jednak oglądasz film w iframe - serwisy takie jak openload.co mogą blokować odtwarzanie filmów. Jedyna rada to wyłączyć blokowanie reklam dla domeny financialfraudprotection.com - pamiętaj jednak, aby zadbać o najwnoszą wersję przeglądarki, oprogramowanie antywirusowe i dobre zasady - nie klikaj w wyskakujące okienka, reklamy generowane przez darmowy odtwarzacz - zamknij je.

Polecamy także skorzystanie z odtwarzacza premium - wolnego od reklam. Jeżeli przy danym filmie nie ma odtwarzacza premium - nie martw się, w ciągu kilku dni się prawdopodobnie pojawi. Możesz również skorzystać z opcji zamawiania filmu online. 

Jeżeli podczas oglądania filmów lub seriali w odtwarzaczu darmowym występuje wysokie obciążenie procesora (zauważalne po spadku wydajności komputera, zwolnieniu czy przycinaniu się przy prostych operacjach) - może to oznaczać, że strona udostępniająca player darmowy (np. iframe od openload.co) "po cichu" kopie kryptowaluty wykorzystując moc obliczeniową Twojego komputera. Co w takiej sytuacji? Masz dwa trzy wyjścia:

  1. Włącz oglądanie w playerze premium (jeżeli jest dostępny oraz posiadasz konto aktywne konto premium)
  2. Włącz AdBlocka lub inne oprogramowanie blokujące reklamy - w 95% przypadków kopanie kryptowalut zostanie zablokowane, a film będzie można odtwarzać
  3. Zmień źródło na inne - nie w każdym pliku kopane są kryptowaluty.

Zaobserwowaliśmy w ostatnim czasie wzrost obciążenia w przypadku darmowego odtwarzacza openload.co.

Szersze informacje na ten temat możesz znaleźć tuta (wraz z informacją jak skutecznie blokować kopanie kryptowalut).